Wybierz ekskluzywne klamki przeglądając nasz katalog

Nasza instytucja od lat fascynuje się konfiguracją samosterujących drzwi rozsuwanych w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Zapewniamy obiektywną brygadę, zacząwszy od samego zaprojektowania drzwi poprzez ich stworzenie, przywóz oraz montaż. Zarazem, którekolwiek nasze artykuły są zabezpieczone dożywotnią gwarancją.

Sprzedaż naszych materiałów wykonujemy w zakresie całego regionu. To co charakteryzuje nasze samoczynne drzwi, toż wyjątkowe ich doszlifowanie. Motor naszych drzwi przesuwnych został tak zrealizowany ażeby zagwarantować jak najniższą wielkość montażową, dzięki której jest dopuszczalne sprytne schowanie napędu w fasadzie.

Takie podejście pogłębia pozytywy kunsztowne wszystkich drzwi. Nadto nieduża wysokość montażowa zapewnia podniesienie wysokości przejścia, a drzwi stają się szczególnie użytkowe.

Za pomocą modułowej instalacji drzwi jesteśmy w stanie ogromnie zmniejszyć moment produkcji montażu. Znaczną korzyścią naszych drzwi stanowi uniwersalna płyta montażowa, która zezwala na zamocowanie napędu na wszelakim wariancie ścian bądź werand. Już dzisiaj zapraszamy Ciebie do naszych salonów, w jakich figuruje wieloaspektowa paleta naszych wytworów.

Wspólnie z nami uda się Tobie przystosować niestandardowe drzwi automatyczne rozsuwane do wszelakiego pomieszczenia.

Dodaj komentarz